Odwiedź nas w Afryce

Jak zacząć?

Wizy, bilety lotnicze itd...

Polacy mogą przyjechać do RPA na 30 dni, bez potrzeby ubiegania się o wizę(pieczątka wbijana na lotnisku do paszportu). Jeżeli chcemy przyjechać na dłużej, musimy starać się o vizę turystyczną. Wnioski składa się w Ambasadzie RPA w Warszawie. Rząd RPA pracuje nad elektronicznym systemem wiz, szczegółów na dzień dzisiejszy jednak brak.

Ceny biletów lotniczych(pomożemy je znaleźć w logicznej cenie, jeżeli będziecie mieli taką potrzebę; mamy trochę doświadczenia w temacie) to pierwszy ruch w organizowaniu wyjazdu do RPA.
- można lecieć z Polski, wygodnie, z Wrocławia, Katowic, Warszawy, Gdańska, Krakowa. Z jednym stopem w Amsterdamie, Paryżu, KLM lub Air France (sami latamy głównie tymi liniami) za około 3000 złotych bez promocji, z dużym wyprzedzeniem. Można też polować na okazje – 2000zł z Paryża jest realne, ale trzeba się tam dostać. Promocje z Polski w granicach poniżej 2000zł są realne, ale należy je wtedy kupować natychmiast bo zwykle znikają w ciągu kilku godzin. Bywają bardzo korzystne loty z Berlina. Należy sprawdzać tą opcję ponieważ można znaleźć bilety w bardzo korzystej cenie.
Wynajęcie samochodu (odbiór na lotnisku, około 3000 zł za 2 tygodnie za model najtańszy), aby dojechać do nas z lotniska (400km.).

Transfer z lotniska-dostawca zewnętrzny ok. 150 zł za osobę w jedną stronę. Minibus odjeżdża codziennie o 11.30! z Lotniska Tambo Johanesburg i przywiezie Was pod nasz dom. Tutaj powstaje jednak pytanie jak chcecie się poruszać na miejscu. Transport publiczny nie istnieje. Zalecamy zatem wynajem auta, albo kontakt z nami w celu ustalenia kiedy, jak i gdzie mamy Was wozić osobiście. W tej kwestii również dobrze jest się z nami wcześniej skontaktować, wytłumaczymy dokładnie jakie macie opcje. Jeżeli wybieracie opcję wyjazd zorganizowany z nami, wtedy my odpowiedzialni jesteśmy za odbiór Was z lotniska, wozimy Was przez cały pobyt, a potem odwozimy na lotnisko.