Zobacz film! Safari to zwykle idylliczne obrazki. Jak to się jednak ma do rzeczywistości? Bo nie zawsze jest tak słodko…

Luxury Safari Experience…🤭 Małpy roztarły kupę po górnym tarasie😂… W buszu akceptujesz, że towarzystwo nie zawsze zgadza się z Twoim planem na wystrój wnętrz. Pracowały nad tym dobre kilka godzin, gdy my organizowaliśmy sobie wycieczkę po okolicy. Kiedyś z niedowierzaniem słuchałam komentarzy lokalnych… Tak… małpy to robią… tak po prostu… wzruszali ramionami… 😅 Tylko czy odwiedzający goście są w stanie to zaakceptować?

Ba! Safari to nie zdjęcia z folderu. Busz ma charakterystyczny zapach i unoszący się pył wysuszonej przez słońce ziemi. Uwielbiasz go od pierwszej chwili.

Zebry się obraziły, że nie zwracamy na nie uwagi i przyszły się upomnieć o swoje… Guziątka i dwie młode żyrafy obserwują zza krzaków. Co ona tak bez celu chodzi???😉 Co ciekawe, gdy idę przez busz pewnie, bo mam coś do zrobienia, zupełnie to ignorują. Zacznę się tak pętać bez większego sensu następuje jedno wielkie zdziwienie lasu.

Znowu coś kręci pod te swoje fejsbuki…

safari pod naszym domem
Zawsze ktoś Ci się przygląda!
safari pod naszym domem
Tym razem żyrafy… Co robisz?
safari pod naszym garażem
Lubimy stać pod garażem, bo tu zawsze coś się dzieje…

Nie pisz o brzydkich rzeczach…

Problemy w buszu to przede wszystkim zwierzęta, które za wszelką cenę próbują wejść do Twojego domu. Cóż zwyczajnie i naturalnie zdobywają nowe terytorium, stąd w aspekcie zwierzęcych zachowań jest to zupełnie normalne. Musieliśmy się nauczyć zabezpieczać żywność. Suche produkty trzymay w metalowych skrzyniach. Zresztą nie tylko w buszu tego doświadczasz., bo w Polsce również musimy chować suche produkty tak aby nie mieć w kuchni mrówek.

Odwiedź nas w Afryce! https://zyciejakwafryce.pl/odwiedz-nas/cennik/

Obserwuj nas na Facebooku! https://www.facebook.com/zyciejakwafryce